Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

aktual 19.6.

                          NÁRODNÍ ŠAMPIONÁT NBTA 2018

             MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - PODĚBRADY

 

PANENKY - 1.MÍSTO - MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY 2018 - děti starší

PANENKY - ZVLÁŠTNÍ CENA CZECH OPEN 2018 - ZA NEJLEPŠÍ PÓDIOVOU SESTAVU CELÉHO ŠAMPIONÁTU

PANENKY - 1.MÍSTO -  NEJLEPŠÍ POCHODOVÉ DEFILÉ V KATEGORII DĚTI STARŠÍ

MINIPANENKY - 1.MÍSTO - MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY - děti mladší

MINIPANENKY - 1.MÍSTO - NEJLEPŠÍ POCHODOVÉ DEFILÉ V KATEGORII DĚTI MLADŠÍ

BABYPANENKY - 3.MÍSTO - POCHODOVÉ DEFILÉ V KATEGORII DĚTI MLADŠÍ

MINIPANENKA ANDREA KOBLIHOVÁ - MINIMISS 2018

BABYPANENKA TEREZIE GRAMEROVÁ - FINÁLE MINIMISS 2018

 

               NÁRODNÍ ŠAMPIONÁT NBTA 2018

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY MINIMAŽORETEK, MINIFORMACÍ A HALOVÝCH DISCIPLÍN

 

BABYPANENKY ML. - 2.MÍSTO - VÍCEMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY 2018

 

                 NÁRODNÍ ŠAMPIONÁT NBTA 2018

     MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA OTROKOVICE

 

PANENKY - 1. MÍSTO - MISTRYNĚ MORAVY A SLEZSKA 2018 - děti starší

MINIPANENKY - 2.MÍSTO - VICEMISTRYNĚ MORAVY A SLEZSKA 2018 - děti mladší

BABYPANENKY - 3.MÍSTO - DRUHÉ VICEMISTRYNĚ MORAVY A SLEZSKA 2018 - děti mladší

BABYPANENKY ML. - 2.MÍSTO - minimažoretky

       

                MČR - RONOV NAD DOUBRAVOU

                NÁRODNÍ ŠAMPIONÁT NBTA 2018

 

LUCIE ZAVADILOVÁ A BEATRICE HORÁKOVÁ - 1.MÍSTO - MISTRYNĚ ČR - DUO JUN.ML. A

EVA VÉROSTOVÁ A ALEXANDRA VYMĚTALÍKOVÁ - 3.MÍSTO - DRUHÉ VICEMISTRYNĚ ČR - DUO JUN.ML. A

NIKOLA PODRAZILOVÁ A VERONIKA SIMONOVÁ - 2.MÍSTO - VICEMISTRYNĚ ČR - DUO JUN.ST. A

NIKOLA PODRAZILOVÁ A VERONIKA SIMONOVÁ - 3.MÍSTO - DRUHÉ VICEMISTRYNĚ ČR - DUO REKVIZITY JUN.ST. A

ANDREA KOBLIHOVÁ A NATÁLIE HRNČIŘÍKOVÁ - 1.MÍSTO - DUO JUN.ML. B

LUCIE ZAVADILOVÁ - 1.MÍSTO - MISTRYNĚ ČR - SÓLO JUN.ML. A

NATALIE VRÁNOVÁ - 2.MÍSTO - VICEMISTRYNĚ ČR - SÓLO DĚTI A

NIKOLA PODRAZILOVÁ - 3.MÍSTO - DRUHÁ VICEMISTRYNĚ ČR - SÓLO JUN.ST. A

VERONIKA SIMONOVÁ - 3.MÍSTO - DRUHÁ VICEMISTRYNĚ ČR - SÓLO REKVIZITY JUN.ST. A

BEATRICE HORÁKOVÁ - 4.MÍSTO - SÓLO JUN.ML. A

EVA VÉROSTOVÁ - 6.MÍSTO - SÓLO JUN.ML. A

NELLY HEDVIKA SMUTNÁ - 1.MÍSTO - SÓLO DĚTI B

TEREZIE AMÁLIE KRÁLÍČKOVÁ - 2.MÍSTO - SÓLO DĚTI B

KLÁRA VINKLÁRKOVÁ - 3.MÍSTO - SÓLO DĚTI B

 

                   KARVINSKÝ POHÁR 2018

 

PANENKY - 3.MÍSTO - juniorky A

MINIPANENKY - 3.MÍSTO - kadetky A

BABYPANENKY - 5.MÍSTO - kadetky B

 

               O POKLAD HANÁCKÝCH ATÉN 2018

 

BABYPANENKY - 1.MÍSTO - děti starší B

BABYPANENKY PŘÍPRAVKA - 2.MÍSTO - děti mladší B

 

NIKOLA PODRAZILOVÁ a VERONIKA SIMONOVÁ - 1.MÍSTO - duo seior A

EVA VÉROSTOVÁ a ALEXANDRA VYMĚTALÍKOVÁ - 1.MÍSTO - duo junior A

LUCIE ZAVADILOVÁ a BEATRICE HORÁKOVÁ - 1.MÍSTO - duo kadet A

ANDREA KOBLIHOVÁ a NATÁLIE HRNČIŘÍKOVÁ - 2.MÍSTO - duo kadet A

VERONIKA SIMONOVÁ - 1.MÍSTO - sólo dvě hůlky senior A

NIKOLA PODRAZILOVÁ - 1.MÍSTO - sólo seniorky A

VERONIKA SIMONOVÁ - 2.MÍSTO - sólo seniorky A

LUCIE ZAVADILOVÁ - 1.MÍSTO - sólo kadet A

BEATRICE HORÁKOVÁ - 2.MÍSTO - sólo kadet A

NATÁLIE VRÁNOVÁ - 3.MÍSTO - sólo kadet A

EVA VÉROSTOVÁ - 1.MÍSTO - sólo junior A

DENISA MÁLÉŘOVÁ - 1.MÍSTO - sólo kadet B

KLÁRA VINKLÁRKOVÁ - 2.MÍSTO - sólo kadet B

NELA MAŇÁSKOVÁ - 1.MÍSTO - sólo kadet star..B

NELLY HEDVIKA SMUTNÁ - 1.MÍSTO - sólo kadet stř.B

TEREZIE AMÁLIE KRÁLÍČKOVÁ - 2.MÍSTO - sólo kadet stř.B

VERONIKA RANDUSOVÁ - 1.MÍSTO - sólo kadet ml.B

TEREZIE GRAMEROVÁ - 1.MÍSTO - sólo kadet ml.B

SOFIE NELLA MACHOVÁ - 3.MÍSTO - sólo kadet ml.B

 

                        VŠETULSKÁ HŮLKA 2018 - HOLEŠOV

 

MINIPANENKY - 1.MÍSTO - děti st.

BABYPANENKY - 1.MÍSTO - děti ml.

BABYPANENKY ML. - 1.MÍSTO - minimažoretky

                 

           MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA - HLUK -

            NÁRODNÍ ŠAMPIONÁT NBTA 2018

 

EVA VÉROSTOVÁ a ALEXANDRA VYMĚTALÍKOVÁ - 1.MÍSTO - duo jm. A.

LUCIE ZAVADILOVÁ a BEATRICE HORÁKOVÁ - 2.MÍSTO - duo jm. A

NIKOLA PODRAZILOVÁ a VERONIKA SIMONOVÁ - 2.MÍSTO - duo js.A

ANDREA KOBLIHOVÁ a NATÁLIE HRNČIŘÍKOVÁ - 1.MÍSTO - duo jm.B

NIKOLA PODRAZILOVÁ - 1.MÍSTO - sólo js. A

LUCIE ZAVADILOVÁ - 1.MÍSTO - sólo jm. A

NATÁLIE VRÁNOVÁ - 1.MÍSTO - sólo děti A

VERONIKA SIMONOVÁ - 2.MÍSTO  - sólo js.A

BEATRICE HORÁKOVÁ - 2.MÍSTO - sólo jm A

EVA VÉROSTOVÁ - 3.MÍSTO - sólo jm. A

NELLY HEDVIKA SMUTNÁ - 1.MÍSTO - sólo děti B

NELA MAŇÁSKOVÁ - 2.MÍSTO - sólo děti. B

VERONIKA RANDUSOVÁ - 3.MÍSTO - sólo děti B

TEREZIE AMÁLIE KRÁLÍČKOVÁ - 5.MÍSTO - sólo děti. B

DENISA MALÉŘOVÁ - 6.MÍSTO - sólo děti B

KLÁRA VINKLÁRKOVÁ - 7.MÍSTO - sólo děti B

TEREZIE GRAMEROVÁ - 8.MÍSTO - sólo děti B

SOFIE NELA MACHOVÁ - 9.MÍSTO - sólo dětí B

 

                      O POHÁR ZE ZÁMKU 2018 - KOLÍN

 

NIKOLA PODRAZILOVÁ a VERONIKA SIMONOVÁ - 1.MÍSTO - duo KM

                                                            - 1.MÍSTO - twirl - rytm.tan.duo

NIKOLA PODRAZILOVÁ - 1.MÍSTO - pochodové sólo KM - 15-16 let

                                     - 2.MÍSTO - twirl.- rytm.tan.sólo impr.

VERONIKA SIMONOVÁ - 3.MÍSTO - pochodové sólo KM - 15 -16 let

                                     -1.MÍSTO - poch.impro.sólo KM

                                     - 4.MÍSTO - twirl.-rytm.tan.sólo

                                     - 1.MÍSTO - show dance rekvizity.sólo

 

                            TORNÁDO OSTRAVA 2018

 

MINIPANENKY - 1.MÍSTO - kadetky A

BABYPANENKY - 1.MÍSTO - kadetky B

BABYPANENKY ml. - 2.MÍSTO - little kadetky

 

EVA VÉROSTOVÁ a ALEXANDRA VYMĚTALÍKOVÁ - 1.MÍSTO - duo seniorky A

NIKOLA PODRAZILOVÁ a VERONIKA SIMONOVÁ - 2.MÍSTO - duo seniorky A

LUCIE ZAVADILOVÁ a BEATRICE HORÁKOVÁ - 1.MÍSTO - duo juniorky A

ANDREA KOBLIHOVÁ a NATÁLIE HRNČIŘÍKOVÁ - 2.MÍSTO - duo juniorky B

NIKOLA PODRAZILOVÁ - 1.MÍSTO - sólo senior A

EVA VÉROSTOVÁ - 2.MÍSTO - sólo senior A

VERONIKA SIMONOVÁ - 2.MÍSTO - sólo senior A - dvě hůlky

LUCIE ZAVADILOVÁ - 1.MÍSTO - sólo junior A

KLÁRA VINKLÁRKOVÁ - 3.MÍSTO - sólo kadet st. B

NELLY HEDVIKA SMUTNÁ - 3.MÍSTO - sólo kadet stř. B

VERONIKA RANDUSOVÁ - 1.MÍSTO - sólo kadet ml. B

TEREZIE GRAMEROVÁ - 2.MÍSTO - sólo kadet ml. B

NATÁLIE VRÁNOVÁ - 4.MÍSTO - sólo junior A

TEREZIE AMÁLIE KRÁLÍČKOVÁ - 4.MÍSTO - sólo kadet stř. B

VERONIKA SIMONOVÁ - 5. MÍSTO - sólo senior A

SOFIE NELA MACHOVÁ - 6.MÍSTO - sólo kadet ml. B

NELA MAŇÁSKOVÁ - 6.MÍSTO - sólo kadet st. B

DENISA MALÉŘOVÁ - 8.MÍSTO - sólo junior B

 

PODHOSTÝNSKÝ POHÁR - BYSTŘICE POD HOSTÝNEM 2018

 

PANENKY - 2.místo juniorky + seniorky A

MINIPANENKY - 1.místo kadety A

BABYPANENKY - 1.místo kadetky B

 

NIKOLA PODRAZILOVÁ  A  VERONIKA SIMONOVÁ - 1.místo - duo seniorky

​EVA VÉROSTOVÁ a ALEXANDRA VYMĚTALÍKOVÁ - 1.místo - duo juniorky

​NATÁLIE HRNČIŘÍKOVÁ A ANDREA KOBLIHOVÁ - 5.místo - duo kadetky

EVA VÉROSTOVÁ - 1.místo - solo juniorky

LUCIE ZAVADILOVÁ - 2.místo sólo - kadetky

VERONIKA SIMONOVÁ - 2.místo - sólo seniorky

NIKOLA PODRAZILOVÁ - 9.místo - sólo seniorky

        

                   EXCELENT CUP DOLNÍ BENEŠOV 2018

 

PANENKY - 2.MÍSTO - juniorky

BABYPANENKY - 2.MÍSTO - kadetky

 

LUCIE ZAVADILOVÁ A BEATRICE HORÁKOVÁ - 2.místo - duo junior A

NIKOLA PODRAZILOVÁ - 2.místo - sólo twirling

EVA VÉROSTOVÁ - 3.místo - sólo senior ml.A

TEREZIE GRAMEROVÁ - 3.místo - sólo kadet B - 9.let

LUCIE ZAVADILOVÁ - 4.místo -sólo junior A - 12 let

VERONIKA RANDUSOVÁ - 4.místo - sólo kadet B - 9.let

NATÁLIE VRÁNOVÁ - 5.místo -sólo kadet A - 8-11 let

NATÁLIE HRNČIŘÍKOVÁ A ANDREA KOBLIHOVÁ - 5.místo - duo junior B

EVA VÉROSTOVÁ A ALEXANDRA VYMĚTALÍKOVÁ - 6.místo - duo senior A

NIKOLA PODRAZILOVÁ - 6.místo - sólo senior A

DENISA MALÉŘOVÁ - 6.místo - sólo junior B - 12 let

TEREZIE AMÁLIE KRÁLÍČKOVÁ - 6.místo - kadet B - 10 let

NELA MAŇÁSKOVÁ - 8.místo - sólo kadet B - 11 let

KLÁRA VINKLÁRKOVÁ - 9.místo - sólo kadet B - 11 let

SOFIE NELLA MACHOVÁ - 9.místo - sólo kadet B - 9 let

 

                    KOLÍNSKÝ POHÁR V TWIRLINGU 2017

 

NIKOLA PODRAZILOVÁ - 2.místo - rytmické taneční sólo, junior starší,    třída B 

 

NIKOLA PODRAZILOVÁ  A  VERONIKA SIMONOVÁ  - 1.místo, rytmické taneční duo, junior starší, třída B

VERONIKA SIMONOVÁ - třída A, junior starší 

Sólo rytmika - 3.misto
Sólo 1 hulka - 4.misto
Sólo 2 hulky - 2.misto

                       NÁRODNÍ TWIRLINGOVÝ POHÁR 2017

                             LOMNICE NAD POPELKOU

 

NIKOLA PODRAZILOVÁ A VERONIKA SIMONOVÁ - RYTMICKÉ TANEČNÍ DUO JUNIORKY STARŠÍ B - 1.MÍSTO

NIKOLA PODRAZILOVÁ - RYTMICKÉ TANEČNÍ SÓLO JUNIORKY STARŠÍ B - 2.MÍSTO

 

                        O POHÁR MĚSTA HRANICE 2017         

BABYPANENKY ML. - 1.MÍSTO - ODBORNÁ POROTA - KATEGORIE DĚTI

                                - 1.MÍSTO - LAICKÁ POROTA


BABYPANENKY - 2.MÍSTO - ODBORNÁ POROTA - KATEGORIE KADETKY

                          - 2.MÍSTO - LAICKÁ POROTA


MINIPANENKY - 1.MÍSTO - ODBORNÁ POROTA - KATEGORIE KADETKY

                       - 1.MÍSTO - LAICKÁ POROTA


PANENKY - 1.MÍSTO - ODBORNÁ POROTA - KATEGORIE JUNIORKY

                - 1.MÍSTO - LAICKÁ POROTA

                - CELKOVÝ VÍTĚZ SOUTĚŽE

SÓLO - ODBORNÁ POROTA - LAICKÁ POROTA
SOFIE NELLA MACHOVÁ - 1.MÍSTO - 2.MÍSTO - KADETKY STARŠÍ     

NATÁLIE VRÁNOVÁ - 3.MÍSTO - 1.MÍSTO - KADETKY STARŠÍ
LUCIE ZAVADILOVÁ - 2.MÍSTO - 1.MÍSTO - JUNIORKY MLADŠÍ
BEATRICE HORÁKOVÁ - 1.MÍSTO -  2.MÍSTO - JUNIORKY MLADŠÍ
EVA VÉROSTOVÁ - 1.MÍSTO - 2.MÍSTO - JUNIORKY STARŠÍ
NIKOLA PODRAZILOVÁ - 1.MÍSTO -  5.MÍSTO - SENIORKY

SÓLO 2 HŮLKY - ODBORNÁ POROTA - LAICKÁ POROTA
VERONIKA SIMONOVÁ - 1.MÍSTO - 1.MÍSTO - SENIORKY

 
SÓLO REKVIZITY
VERONIKA SIMONOVÁ - 1.MÍSTO - 1.MÍSTO - SENIORKY

DUO - ODBORNÁ POROTA - LAICKÁ POROTA
BEATRICE HORÁKOVÁ A LUCIE ZAVADILOVÁ - 1.MÍSTO - 1.MÍSTO - JUNIORKY MLADŠÍ
ANDREA KOBLIHOVÁ A NATÁLIE HRNČIŘÍKOVÁ - 2.MÍSTO - 2.MÍSTO - JUNIORKY MLADŠÍ
EVA VÉROSTOVÁ A ALEXANDRA VYMĚTALÍKOVÁ - 1.MÍSTO -  3.MÍSTO - JUNIORKY STARŠÍ

DUO REKVIZITY
NIKOLA PODRAZILOVÁ A VERONIKA SIMONOVÁ - 1.MÍSTO - 1.MÍSTO - SENIORKY
 
 

          MISTROVSTVÍ EVROPY 2017 - HOLANSKO - ALMERE

 

PANENKY - 1.MÍSTO - MISTRYNĚ EVROPY 2017

 

NIKOLA PODRAZILOVÁ A VERONIKA SIMONOVÁ  - DUO REKVIZITY - JUN. STARŠÍ - 7.MÍSTO

VERONIKA SIMONOVÁ - SÓLO REKVIZITY - JUN.STARŠÍ - 13.MÍSTO

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

    NÁRODNÍ ŠAMPIONÁT ČESKÉ REPUBLIKY NBTA -

                       MČR - 2017 - PODĚBRADY

 

PANENKY - 1.MÍSTO - PODIOVÁ FORMACE

                 - 1.MÍSTO - POCHODOVÉ DEFILÉ

MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY 2017

POHÁR CZECH OPEN ZANEJLEPŠÍ PÓDIOVOU SESTAVU ROKU 2017

MINIPANENKY - 1.MÍSTO - PÓDIOVÁ FORMACE

                       - 1.MÍSTO - POCHODOVÉ DEFILÉ

MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY 2017

 

 NÁRODNÍ ŠAMPIONÁT ČESKÉ REPUBLIKY NBTA - MINIMAŽORETEK- 2017 - MOHELNICE

BABYPANENKY - 1.MÍSTO

MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY 2017

 

MINIMISS 2017

SOFIE NELLA MACHOVÁ - 2.MÍSTO

NATÁLIE VRÁNOVÁ - 3.MÍSTO

NIKOLA MARODIOVÁ - 4.MÍSTO

 

      MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2017 - FINÁLE JAROMĚŘ

PANENKY - 2.MÍSTO

MINIPANENKY - 2.MÍSTO

BABYPANENKY - 1.MÍSTO

 

LUCIE ZAVADILOVÁ A BEATRICE HORÁKOVÁ - 1.MÍSTO - DUO + CENA POROTY ZA NEJLEPŠÍ DUO

ANDREA KOBLIHOVÁ A NATÁLIE HRNČIŘÍKOVÁ - 1.MÍSTO - DUO

LUCIE ZAVADILOVÁ - 1.MÍSTO - SÓLO

BEATRICE HORÁKOVÁ - 3.MÍSTO SÓLO

EVA VÉROSTOVÁ A ALEXANDRA VYMĚTALÍKOVÁ - 3.MÍSTO - DUO

EVA VÉROSTOVÁ - 5.MÍSTO

BÁRA MOLNÁROVÁ A KRISTÝNA BEZDĚKOVÁ - 5.MÍSTO

NATÁLIE VRÁNOVÁ - 6.MÍSTO

SOFIE NELLA MACHOVÁ - 7.MÍSTO

DENISA MALÉŘOVÁ - 14.MÍSTO

   MISTROVSTVI MORAVY A SLEZSKA NBTA 2017 - OTROKOVICE  

PANENKY - 1.MÍSTO - DĚTÍ STARŠÍ

MINIPANENKY - 1.MÍSTO - DĚTI MLADŠÍ

BABYPANENKY - 1.MÍSTO - MINIMAŽORETKY

                  NÁRODNÍ ŠAMPIONÁT  ČESKÉ REPUBLIKY NBTA 2017                                    MČR - SÓLA A DUA RONOV NAD DOUBRAVOU

EVA VÉROSTOVÁ A ALEXANDRA VYMĚTALÍKOVÁ - 1.MÍSTO - DUO      JUNIORKY MLADŠÍ

LUCIE ZAVADILOVÁ A BEATRICE HORÁKOVÁ - 1.MÍSTO - DUO DĚTI

BEATRICE HORÁKOVÁ - 1.MÍSTO -  SÓLO DĚTI

LUCIE ZAVADILOVÁ - 2.MÍSTO - SÓLO DĚTI

EVA VÉROSTOVÁ - 4.MÍSTO -  SÓLO JUNIORKY MLADŠÍ

ANDREA KOBLIHOVÁ A NATÁLIE HRNČIŘÍKOVÁ - 6.MÍSTO - DUO DĚTI

NATÁLIE VRÁNOVÁ - 9.MÍSTO - SÓLO DĚTI

                 KVALIFIKAČNÍ KOLO MČR ČMF 2017 - LOUNY

SOFIE NELLA MACHOVÁ - 2.MÍSTO - SÓLO

 

                    SPORTOVEC ROKU MĚSTA HRANICE 2016

PANENKY - 1. MÍSTO - DRUŽSTVA

LUCIE ZAVADILOVÁ - 3.MÍSTO - JEDNOTLIVCI

 

             KVALIFIKAČNÍ KOLO MČR ČMF 2017 - PROSTĚJOV

PANENKY - 1.MÍSTO A OCENĚNÍ ODBORNÉ POROTY

MINIPANENKY - 1.MÍSTO

BABYPANENKY - 1.MÍSTO

 

BEATRICE HORÁKOVÁ - 1.MÍSTO - SÓLO

NATÁLIE VRÁNOVÁ - 1.MÍSTO - SÓLO

EVA VÉROSTOVÁ A ALEXANDRA VYMĚTALÍKOVÁ - 1.MÍSTO - DUO

LUCIE ZAVADILOVÁ A BEATRICE HORÁKOVÁ - 1.MÍSTO - DUO

NATÁLIE HRNČIŘÍKOVÁ A ANDREA KOBLIHOVÁ - 1.MÍSTO - DUO

LUCIE ZAVADILOVÁ - 2.MÍSTO - SÓLO

BÁRA MOLNÁROVÁ A KRISTÝNA BEZDĚKOVÁ - 2.MÍSTO - DUO

EVA VÉROSTOVÁ - 3.MÍSTO - SÓLO

DENISA MALÉŘOVÁ  - 3.MÍSTO  - SÓLO

 

               ZEMSKÉ FINÁLE NÁRODNÍHO ŠAMPIONÁTU NBTA 2017- SÓLO -             -  DUO - HLUK

SOFIE NELLA MACHOVÁ - 1.MÍSTO - SÓLO - MINIMAŽORETKY

BEATRICE HORÁKOVÁ - 1.MÍSTO - SÓLO - DĚTI

EVA VÉROSTOVÁ A ALEXANDRA VYMĚTALÍKOVÁ - 1.MÍSTO - DUO - JUN.ML.

LUCIE ZAVADILOVÁ A BEATRICE HORÁKOVÁ - 1.MÍSTO - DUO - DĚTI

LUCIE ZAVADILOVÁ - 2.MÍSTO - SÓLO - DĚTI

NATÁLIE HRNČIŘÍKOVÁ A ANDREA KOBLIHOVÁ - 3.MÍSTO - DUO -DĚTI

EVA VÉROSTOVÁ - 4.MÍSTO - SÓLO - JUNIORKY MLADŠÍ

NATÁLIE VRÁNOVÁ - 5.MÍSTO - DĚTI

BÁRA MOLNÁROVÁ A KRISTÝNA BEZDĚKOVÁ - 7.MÍSTO - DUO - JUN.ST.

 

         

                         TORNÁDO OSTRAVA 2017

PANENKY - 1.MÍSTO

MINIPANENKY - 1.MÍSTO

BABYPANENKY - 1.MÍSTO

 

NATÁLIE VRÁNOVÁ - SÓLO - 1.MÍSTO

SOFIE NELLA MACHOVÁ - SÓLO - 2.MÍSTO

EVA VÉROSTOVÁ - SÓLO - 3.MÍSTO

EVA VÉROSTOVÁ A ALEXANDRA VYMĚTALÍKOVÁ - DUO - 3. MÍSTO

LUCIE ZAVADILOVÁ A BEATRICE HORÁKOVÁ -DUO - 3.MÍSTO

BEATRICE HORÁKOVÁ - SÓLO - 4.MÍSTO

LUCIE ZAVADILOVÁ - SÓLO - 5.MÍSTO

BÁRA MOLNÁROVÁ A KRISTÝNA BEZDĚKOVÁ - DUO - 6.MÍSTO

ANDREA KOBLIHOVÁ A NATÁLIE HRNČIŘÍKOVÁ - DUO - 6.MÍSTO

DENISA MALÉŘOVÁ - SÓLO - 9.MÍSTO

 

                          VŠETULSKÁ HŮLKA 2017

MINIPANENKY - 1.MÍSTO

BABYPANENKY - 1.MÍSTO

 

                           PODHOSTÝNSKÝ POHÁR 2017

PANENKY - 1.MÍSTO

MINIPANENKY - 4.MÍSTO

BABYPANENKY - 1.MÍSTO

 

LUCIE ZAVADILOVÁ A BEATRICE HORÁKOVÁ - DUO - 1.MÍSTO

EVA VÉROSTOVÁ A ALEXANDRA VYMĚTALÍKOVÁ - DUO - 2.MÍSTO

SOFIE NELLA MACHOVÁ - SÓLO - 2.MÍSTO

EVA VÉROSTOVÁ - SÓLO - 3.MÍSTO

BEATRICE HORÁKOVÁ - SÓLO - 3.MÍSTO

BÁRA MOLNÁROVÁ A KRISTÝNA  BEZDĚKOVÁ - DUO - 9.MÍSTO

 

                          O POKLAD HANÁCKÝCH ATÉN 2017

PANENKY - 1. MÍSTO

MINIPANENKY - 2.MÍSTO

BABYPANENKY - 1.MÍSTO

 

LUCIE ZAVADILOVÁ A BEATRICE HORÁKOVÁ - DUO - 1.MÍSTO

NATÁLIE VRÁNOVÁ - SÓLO -1.MÍSTO

SOFIE NELLA MACHOVÁ - SÓLO - 1.MÍSTO

BÁRA MOLNÁROVÁ A KIRISTÝNA BEZDĚKOVÁ - DUO - 2.MÍSTO

LUCIE ZAVADILOVÁ - SÓLO - 2.MÍSTO

ANDREA KOBLIHOVÁ A NATÁLIE HRNČIŘÍKOVÁ - DUO - 2.MÍSTO

EVA VÉROSTOVÁ A ALEXANDRA VYMĚTALÍKOVÁ - DUO - 3.MÍSTO

EVA VÉROSTOVÁ - SÓLO - 3.MÍSTO

BEATRICE HORÁKOVÁ - SÓLO - 3.MÍSTO

DENISA MALÉŘOVÁ - SÓLO - 3.MÍSTO

Dřevohostická medaile

 

Beatrice Horáková - 1.místo sólo kadetky

Eva Vérostová - 1.místo sólo juniorky

Eva Vérostová a Alexandra Vymětalíková - 1.místo duo junior

Kristýna Bezděková a Bára Molnárová - 3.místo duo senior

Miniformace senior - 1.místo

 

 

 


 

soutěž Majorettes show Všetuly.
1.místo - Evička Vérostová, sólo junior ml.
1.místo - Evička Vérostová a Sašenka Vymětalíková, duo junior ml.
2.místo - Kristýnka Bezděková a Barunka Molnárová, duo junior st.

 

 

 

Oblastní kolo NBTA - Prostějov

http://hranicky.denik.cz/ostatni_region/mazoretky-ddm-maji-dve-prvni-mista-20150519.html

 

Kvalifikace MČR - Brušperk

http://hranicky.denik.cz/ostatni_region/mazoretky-ddm-zahajily-soutezni-sezonu-20150420.html

1.místo - Babypaneky, kateg.děti

2.místo - Panenky - kateg. senior

2.místo - Minipanenky - kateg. kadetky pompony

3.místo - Minipanenky - kateg. kadetky

3.místo - Beáta Horáková a Lucie Zavadilová - duo kadetky

5.místo - Lucie Zavadilová - sólo kadetky

 

 

 

 

 

O Fryštácké srdce

1.místo - Minipanenky, kategorie děti pompony

1.místo Babypanenky, kategorie miniděti

1.místo - Beáta Horáková a Lucie Zavadilová, duo děti

1.místo - Kristýna Bezděková a Bára Molnárová, duo junior

4.místo - Lucie Zavadilová, sólo děti

4.místo - Eva Vérostová, sólo junior

 

 

 

 

 

Kvalifikace IMC Dubňany

http://hranicky.denik.cz/ostatni_region/mazoretky-panenky-privezly-z-dubnan-krasna-umisteni-20141124.html

1.místo - Panenky, kategorie junior

1.místo - Minipanenky, kategorie kadetky

1.místo - Minipanenky, kategorie kadetky pompony

1.místo Babypanenky, kategorie děti

1.místo - Beáta Horáková a Lucie Zavadilová - kategorie duo děti

3.místo - Kristýna Bezděková a Bára Molnárová, duo junior

4.místo - Lucie Zavadilová, sólo kadetky

7.místo - Eva Vérostová, sólo kadetky

 

http://majorettes-imc.rajce.idnes.cz/Dubnany_22.11._2014_-_zakladni_kolo/

 

 

Hranický pohár

1.místo - Minipanenky, kategorie kadetky

4.místo Babypanenky, kategorie kadetky

2.místo - Lucie Zavadilová, sólo kadetky

8.místo - Eva Vérostová, sólo junior

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otevírání nové cyklostezky Nový Jičín - Hostašovice

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153247424819408.1073741898.303477049407&type=1