Jdi na obsah Jdi na menu
 


Panenky 2008 - 2015

Panenky 

dsc_0182.jpg

 

Skupina byla založena v září roku 2008.

Vedoucí : Jana Sámelová, Jana Koutníková

Trenérka : Kateřina Sámelová

 

 

 

Naše úspěchy 2015

3.místo - Vicemistr Evropy NBTA, kategorie Traditional corps junior

2.místo - Vicemistr ČR, NBTA Poděbrady, kategorie junior

2.místo - Zemské kolo Moravy a Slezska NBTA, Hranice, kategorie junior

2.místo - Podhostýnský pohár Bystřice pod H., kategorie junior

 

 

Naše úspěchy 2014

2.místo - Kristýna Bezděková a Bára Molnárová, duo junior, Dřevohostická medaile

2.místo - Vicemistr Evropy NBTA, Slovinsko, kategorie Traditional corps juvenile

2.místo - MČR NBTA Poděbrady, kategorie děti starší

1.místo - Finále IMC Dubňany

2.místo - Zemské kolo Moravy a Slezska NBTA, Hranice, kategorie děti starší

1.místo - Region Cup MAC, Brušperk, kategorie junior

2.místo - Vicemistr ČR, NBTA, pompony

2.místo - Podhostýnský pohár Bystřice pod H., kategorie junior

 

Naše úspěchy 2013

3.místo - Mistrovství ČR NBTA, Poděbrady

2.místo - Mistrovsctví ČR MAC, Jaroměř

1.místo - Zemské kolo Moravy a Slezska NBTA, Hranice, kategorie děti starší

1.místo - Mistrovství Moravy MAC, Vyškov, kategorie kadetky

1.místo - Oblastní kolo NBTA, Mohelnice, kategorie děti starší

1.místo - Region Cup MAC, Brušperk, kategorie kadetky

3.místo – Všetulská hůlka Holešov, kategorie junior

2.místo – Podhostýnský pohár Bystřice p.H., kategorie kadetky

 

 

 

 

 2012

1.místo – Tornádo Ostrava, kategorie děti starší

1.místo – Hradecká hůlka, Hradec nad Moravicí, kategorie děti

1.místo – Hranická hůlka, kategorie děti

2.místo – Nepostupová soutěž mažoretek Prostějov, kategorie kadetky

4.místo – Mistrovství ČR Poděbrady, kategorie děti mladší

1.místo - Zemské kolo Moravy a Slezska, Hranice, kategorie děti mladší

1.místo - Oblastní kolo Morava a Slezska, Ostrava, kategorie děti mladší

1.místo - Finále SAM Dubňany, kategorie kadetky

4.místo - Podhostýnský pohár Bystřice pod Hostýnem, kategorie děti

4.místo - Všetulská hůlka Holešov, kategorie junior

 

2011 

1.místo – Hranická hůlka, kategorie děti

2.místo – Základní kolo SAM Ivančice, kategorie kadetky

2.místo – Nepostupová soutěž mažoretek Prostějov, kategorie kadetky

6.místo - Zemské kolo Moravy a Slezska, Hranice, kategorie děti mladší

 

 

1.místo - Kvalifikace IMC, Ivančice

1.místo - Matyáškova naděje, Prostějov

1.místo - Hradecká hůlka, Hradec nad Moravicí