Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

 

Panenky  

dsc_0362.jpg

 

Skupina byla založena v září roku 2010. Nyní má 20 členek ve věku 12 a více let.

Vedoucí : Jana Sámelová, Jana Koutníková

Trenérka : Zuzana Urbancová

 

 

Naše úspěchy 2017

1.místo - Mistr ČR,  NBTA Poděbrady, kategorie děti starší

1.místo - Zemské kolo Moravy a Slezska NBTA, Otrokovice, kategorie děti starší

2.místo - Mistrovství ČR MCF, Jaroměř

 

 

 

Naše úspěchy 2016

1.místo - Mistr Evropy Anglie, Traditional corps juvenile

1.místo - Mistr ČR,  NBTA Poděbrady, kategorie děti starší

1.místo - Zemské kolo Moravy a Slezska NBTA, Otrokovice, kategorie děti starší

1.místo - Oblastní kolo Moravy NBTA, Říčany, kategorie děti starší

1.místo - Mistr ČR v twirlingu NBTA, Hluk, kategorie děti

 

 

 

Naše úspěchy 2015

1.místo - Mistr ČR NBTA, Poděbrady, kategorie děti mladší

1.místo - Zemské kolo Moravy a Slezska NBTA, Hranice, kategorie děti mladší

2.místo - MČR v twirlingu NBTA, Plzeň, kategorie děti

 

 

 

Naše úspěchy 2014

1.místo - Mistr ČR NBTA, Poděbrady, kategorie děti mladší

1.místo - Finále IMC Dubňany

1.místo - Zemské kolo Moravy a Slezska NBTA, Hranice, kategorie děti mladší

3.místo - Region Cup MAC, Brušperk, kategorie kadetky

1.místo - Podhostýnský pohár Bystřice pod H., kategorie kadetky

 

 

 

 Naše úspěchy 2013  

1.místo - Mistr ČR, NBTA, Poděbrady

1.misto - Mistr ČR MAC, Jaroměř

3.místo - Zemské kolo Moravy a Slezska NBTA, Hranice, kategorie děti mladší

1.místo - Mistrovství Moravy MAC, Vyškov, kategorie děti

1.místo - Oblastní kolo NBTA, Mohelnice, kategorie děti mladší

1.místo - Region Cup MAC, Brušperk, kategorie děti

1.místo - Všetulská hůlka, kategorie děti

1.místo - Podhostýnský pohár Bystřice p.H., kategorie kadetky amatér

1.místo - Kvalifikace IMC, Ivančice

1.místo - Matyáškova naděje, Prostějov

1.místo - Hradecká hůlka, Hradec nad Moravicí

 

 

2012  

1.místo - Tornádo Ostrava, kategorie děti mladší 

2.místo - Hradecká hůlka Hradec nad Moravicí, kategorie děti

2.místo - Hranická hůlka Hranice, kategorie kadetky

 

2011

1.místo - Nepostupová soutěž Prostějov, kategorie děti